Василенко Сергій Михайлович

 

Освіта: вища Одеський Національний  університет ім І. І. Мечникова  філософський факультет 2005 рік

 

Спеціальність за дипломом: філософ, викладач філософії

 

Місце роботи: Білгород-Дністровський  коледж природокористування, будівництва та компютерних технологій

 

Посада: викладач

 

Стаж роботи за спеціальністю: 13 років

 

Кваліфікаційна категорія: викладач вищої категорії

 

Електронна адреса: 1Serjvsm@ukr.net

Кредо

Поки Люцина жива - все ще можна змінити на краще.

 

Будь вдячним за те що маєш, але постійно рости до більшого.

                Педагогічна діяльність

 

    В Білгород-Дністровському коледжі природокористування, будівництва та компютерних технологій

 

    Культурологія;

    Основи філософських знань;

    Основи психології;

    Соціологія.

                       Методологія

   Ефективності в роботі зі студентами і якості засвоєння дисциплін, що викладаю, досягаю за рахунок всебічних зусиль по зацікавленню студентів гуманітарним знанням.           Надаю теоретичні знання в їх безпосередньому зв’язку з повсякденним життям та майбутньою професією студента. Використовую інтерактивні та інноваційні методи.

   Евристична бесіда та семінари у вигляді тренінгу дають можливість студентам не лише реалізувати свої  знання практично, але й залучитися до пошукової роботи результатом якої буде нове знання.

     З метою активізації пізнавальної діяльності розроблено комплекс завдань для самостійного опрацювання, які мають пошуковий характер а також перелік тем рефератів які дають можливість кожному студенту виявити свої творчі здібності і таланти. 

     Студенти мають можливість отримати додаткові знання на консультаціях та в межах діяльності гуртка «Логос».

   Участь в конкурсах, тематичних виховних заходах є обов'язковою умовою співпраці між викладачем і студентом.

 

    Найкращий вплив на студента - це вплив власним прикладом, який демонструє відношення до своїх обов’язків, професіоналізм, дисципліну і відповідальність,  творчість в підході до будь якої діяльності.

                                 Результати діяльності
   Методрозробки: “ Популяризація філософії ”, “ Комплекс завдань для самостійного опрацювання ”( філософія, соціологія), “ Тестовий комп’ютерний контроль знань “(філософія, соціологія), електронний підручник ” Філософія Стародавнього Світу ”, "Фасилітативна методика М. Ліпмана як осучаснення методу сократової бесіди"
   Публікації:  “ Філософія – це панацея і духовність сьогодення ”,  “ Традиції вжитті людини і суспільства ”
   Підвищення кваліфікації: в 2009 році на кафедрі філософії, історії і політології в ОДАУ під керівництвом професора Філяніна; в 2014 році на курсах підвищення кваліфікації Полтавського університету кооперації і торгівлі в міжгалузевому інституті підвищення кваліфікації та перепідготовки спеціалістів з курсу «Методика викладання дисциплін у вищій школі».
 
Плідна праця в професійній та громадській сферах відзначена грамотами і подяками на місцевому, обласному і регіональному рівні.

    В прагненні створити якомога сприятливіші умови для викладання і вивчення суспільно-гуманітарних дисциплін, організована атмосфера поваги і довіри де кожен має право на власну думку.

 

 

 

   Подальша діяльність, в усіх сферах і напрямах, планується під гаслом: “ Необхідно вчитися новому, бо чим більше пізнаєш, тим очевидніше стає власне невігластво ”.